Logo niepodleglaLogosłużbycywilnej

 

jowsa
Jolanta Ewa Jowsa
 
Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu. Posiada specjalizację II stopnia z chorób zakaźnych i I stopnia z neurologii. Od 1998-2013 roku pracowała w Oddziale Zakaźnym, w Oddziale Gastroenterologii oraz w Oddziale Neurologii 111 Szpitala Wojskowego przy ul. Grunwaldzkiej 16 w Poznaniu. Po reorganizacji Szpitala pracuje w Klinice Neurologii Szpitala Klinicznego UM w Poznaniu ul. Przybyszewskiego 49. Laureatka w konkursie Profesjonaliści Forbesa 2012 Zawody Zaufania Publicznego w kategorii lekarz w województwie wielkopolskim. Laureatka plebiscytu Głosu Wielkopolskiego Eskulap 2013. Otrzymała Certyfikat Zaufania Pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym Laur Pacjenta 2015/2016.

 

marcin duczmal
Marcin Duczmal
 

Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu. Specjalista medycyny rodzinnej. Od dwudziestu pięciu lat pracuje w podstawowej opiece zdrowotnej, zajmując się między innymi szczepieniami ochronnymi dzieci i dorosłych. Od trzech lat pracuje w Punkcie Szczepień Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu.

 

sylwia sliwinska
dr Sylwia Śliwińska
 
Aabsolwent Akademii Medycznej w Poznaniu, specjalista chorób dziecięcych i reumatologii oraz medycyny społecznej. Lekarz praktyk z wieloletnim doświadczeniem klinicznym – praca w dziecięcych oddziałach szpitalnych S ZOZ nad Martą i Dzieckiem w Poznaniu oraz Instytucie Ortopedii i Rehabilitacji AM w Poznaniu. Oprócz pracy z pacjentami posiada 25-letnie doświadczenie w zarządzaniu i organizacji w placówkach medycznych, jako przewodnicząca Komitetu ds. epidemiologicznych szpitala i współorganizator Poradni konsultacyjnej ds. szczepień dla dzieci  S ZOZ nad Marta i Dzieckiem w Poznaniu. Od 44 lat pomaga pacjentom chorym i zdrowym.

 

 

powrot