Logo niepodleglaLogosłużbycywilnej

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kole do placówek medycznych świadczących usługi w zakresie szczepień ochronnych

W przypadku  przerw w dostawie energii elektrycznej związanych z wystąpieniem niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych przypomina się:

- o konieczności postępowania zgodnie z opracowaną i obowiązującą w placówce procedurą zabezpieczenia preparatów szczepionkowych do realizacji obowiązkowych szczepień ochronnych, polegającą na przetransportowaniu odpowiednio zabezpieczonych szczepionek zgodnie z zachowaniem łańcucha chłodniczego (tj. w temp. Od +2 do +8 C.

O zaistniałej nieprawidłowości należy niezwłocznie powiadomić Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kole drogą elektroniczną pod adresami e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. lub telefonicznie pod numerami:

695-426-274; 603-606-209.